Sirius Sıramatik çeyrek asra dayalı tecrübe ve birikimi ile, işin durumuna göre profesyonel ekibi ile, kendisinden hizmet talep eden bireysel ve kurumsal müşterilerine tam zamanlı ve ya part-time olarak hizmetler sunmaktadır. Şirket bünyesinde bulunan deneyimli personelimiz sizlere hızlı çözümler sunmak için hazır bulunmaktadırlar. Kurumsal ölçekli organizasyon şemamız, sürekli gelişen destek çözümlerimiz ve izmir sıramatik firmaları arasında ki lider konumumuz ile ihtiyaç duyduğunuz her an hizmetinizdeyiz. Sizde profesyonel çözümler sunan sıramatik firması arıyorsanız vakit kaybetmeden bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Vizyonumuz

Sirius Sıramatik olarak vizyonumuz; müşteri odaklı bir yaklaşımla Türkiye'de ve bölgemizde hizmet sektörün de yer aldığımız konumumuz itibari ile planlı büyümek ve başarıya ulaşmaktır.

Misyonumuz

Sirius Sıramatik çalışanlarının katılımı ile sürekli gelişmeyi, başarıyı amaçlayan bir takım ruhu ile çalışmak. Müşterilerimize ve toplumumuza kattığımız hizmetler ile sektörün değerini sürekli arttırmaktır.

Değerlerimiz

Sirius Sıramatik birlik ve bütünlük, anlayış, mükemmellik, sorumluluk, yaratıcılık gibi unsurları temel alan birtakım değerleri kuruluşundan beri esas almaktadır. Bu değerler grubumuzda alınan her iş kararına rehberlik etmektedir.