Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Web sitemiz yüksek güvenlikli 256bit şifreleme teknolojisine sahip SSL Güvenlik Sertifikasına sahiptir. Sizden istenebilecek olan bireysel/kurumsal bilgileriniz tarafımıza enkode edilerek ulaştırılmaktadır. Bu sayede bilgilerinizin korunması sağlanmışıtır.

Bu bilgileri vermeniz tamamen kendi ihtiyatınızda olup, tarafımızca gizli tutulacaktır.

Sirius Sıramatik size ait bu bilgileri, sadece bireysel/kurumsal müşteri hizmeti ya da özel ürün teklifleriyle ile ilğili gönderi iletmek için kullanacaktır.

Bu web sitesi Web 2.0 standartlarına uygun şekilde tasarlanmıştır. Minimum 1280x800 çözünürlük ile Google Chrome 60, Internet Explorer 10 ve üzeri, Mozilla Firefox 40 ve üzeri, Opera 30, Safari 9 ve Yandex Browser 3 ve üzeri tarayıcılar da sorunsuz hizmet vermektedir.

Sorumluluk Reddi

Bu web sitesi üzerinde yer alan tüm bilgiler Sirius Sıramatik tarafından "olduğu gibi" ve hiçbir surette herhangi bir garanti ya da taahhüt içermeden, ifade edilmeden ya da ima edilmeden verilmektedir.

Bu web sitesinde yer alan tüm ürün, hizmet ve servislerimize ait olan fiyat, kur ve süre bilgileri en son elde edilen veriler doğrultusunda hazırlanmıştır.

Sirius Sıramatik dilediği zaman ve önceden hiç bir uyarı yayınlamaksızın bu bilgilerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Yazım hatalarından dolayı sorumluluk kabul edilmemektedir. Bilgilerin doğru olduklarından yola çıkıldıysa da, bazı hata veya yanılgılar içermesi mümkün olabilir.

Cihaz Desteği

Bu web sitesi mobil uyumlu web sitesi standartlarına uygun şekilde tasarlanmıştır. Minimum 360x640 çözünürlük ile Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Safari ve Yandex Browser'ın en eski 2016 yılı son sürümleri ile Androin 5 ve üst sürümleri ile iOS 10 ve üzeri sürümlerde sorunsuz hizmet vermektedir.

Tarayıcınız örnek verdiğimiz tarayıcı sürümlerinden eski ise güncellemek için üreticinin uygulama mağazasını ziyaret edebilirsiniz. İşletim sisteminizi güncellemek için cep telefonu kullanım kılavuzunuzu inceleyebilirsiniz.